6355 BRILLIANT BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6355 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3335kg |
| Block | 6355 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3335kg |
| Block | 6355 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3335kg |
| Block | 6355 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 326cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2224kg |